A Küldöttgyűlés az Országos Erdészeti Egyesület legfőbb döntéshozó szerve.
Legalább évente egy alkalommal. a mostani gyakorlat szerint évente háromszor (év eleji, vándorgyűlésen ünnepi, év végi) ülésezik.
A Küldöttgyűlés jogosult dönteni többek között az alapszabállyal és a tagdíjakkal kapcsolatos kérdésekben, dönt az éves jelentések és tervek elfogadásáról, egyesületi kitüntetések alapításáról és adományozásáról.
Az egysületi küldötteket a helyi csoportok 4 évre választják, a mandátumuk megegyezik az egyesület vezető tisztségviselőinek választási időszakával.
A megválasztott küldöttek névsora helyi csoportonként az alábbiakban olvasható.
(HCS: az Egyesület helyi csoportja)
Bajai HCS: Gerner Gábor, Kaitz Zoltán
Balassagyarmati HCS: Kiss László, Varga Zoltán
Baranya megyei HCS: ifj. Partos Kálmán, Pálfi Norbert
Békés megyei HCS: Puskás Lajos
Bp. ÁESZ HCS: Szentpéteri Sándor
Bp. FM HCS: Holdampf Gyula
Bp. HM HCS: Palatitz Ferenc
Csongrád megyei HCS: Sere Ferenc, Szrnka Mihály
Debreceni HCS: Gencsi Zoltán
Egri HCS: Dobre Kecsmár Csaba, Szabó Béla Szilárd, Vigh Ilona
Erdélyi HCS: Szakács Sándor, Orbók Ilona, Porzsolt Levente
Felvidéki HCS: Bakay László
Gödöllői HCS: Magyar Ferenc
Győri Erdőgazdaság HCS: Pap László, Németh Márk
Győri Magán Erdőgazdálkodási HCS: Géber József
Kaposvári HCS: Barkóczi István, Spingár Péter
Kaszói HCS: Szalai Kitti
Kárpátaljai HCS: Ágij László
Kecskeméti HCS: Bognár Gábor, Fodor Mihály, Koczka Zoltán
Mátrafüredi HCS: Szabó Lajos
Miskolci HCS: Bányai Péter, Hornyánszky Antal, Zay Adorján
Nagykanizsai HCS: Fűr Tamás, Rosta Gyula, Varga Attila
Pápai HCS: Gombási Károly, Rosta Katalin, Stubán Zoltán
Pest m. Magán Erdőgazdálkodási HCS: Dr. Balázs István
Rába-menti HCS: Pintér Csaba
Sárospataki HCS: Hulják Péter, Sándor Zsolt
Soproni HCS: dr. Folcz Ádám, Köveskuti Zoltán
Sopron Hallgatói HCs: Domokos Gábor
Szabolcs-Szatmár-Beregi HCS: Szokolovszki Géza, Pák Attila
Székesfehérvári HCS: ifj. Sebestyén János
Szolnoki HCS: Ficzere András, Kindla Norbert
Szombathelyi HCS: Bakó Csaba, Horváth Gábor, Balogh Csaba Győző
Tamási HCS: Bús Ákos
Vértesi HCS: Rozmann Hajnalka, Tóth Balázs
Veszprém VERGA HCS: Szedlák Tibor
Veszprémi FM HCS: Nagy Frigyes Vince
Visegrádi HCS: Kelecsényi Szilárd, Kissné Szabó Gabriella, Kovács András
Zalaegerszegi HCS: Kungli József, Vissi Géza
<< vissza