2024. 03. 28. Gedeon, Johanna 22:39
Ágazati, szakmai hírek

Erdőmérnököt keres a DERULA Kft. | 2019-01-28

Álláshirdetés

Dinamikusan fejlődő, 25 éves magyarországi múlttal rendelkező nemzetközi fafeldolgozó vállalatunk a DERULA Kft. szolnoki székhelyére keresünk ERDŐMÉRNÖK

munkatársat.

Főbb feladatok:

  • Az FSC és PEFC erdőtanúsítási rendszerrel kapcsolatos adminisztrációs tevékenységek ellátása.

  • Ültetvényi munkálatok nyomon követése, nyilvántartása.

  • Havi, heti, eseti kimutatások, riportok készítése.

  • Kapcsolattartás az illetékes hatóságokkal és partnerekkel.

  • Beszállítók előminősítése, szerződések előkészítése.

Elvárások:

  • Erdőmérnök végzettség.

  • Minimum egy éves hasonló területen szerzett tapasztalat.

  • Kommunikációs szintű ANGOL, vagy OLASZ nyelvismeret.

  • Magabiztos EXCEL használat.

  • Kiváló kommunikációs készség.

  • Gyors és pontos munkavégzés.

Előnyt jelent:

  • Vállalatirányítási rendszer használatában szerzett tapasztalat.

  • Gazdasági végzettség.

Amit kínálunk:

  • Nemzetközi környezet.

  • Fejlődés, továbbképzés lehetősége.

  • Versenyképes juttatási csomag.

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök

  • Faipari mérnök

  • Környezetmérnök

  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül bármelyik:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

  • Olasz - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye: Szolnok

Egyéb juttatások: éves bónusz / mozgóbér, cafeteria

Erdőmérnököt keres a DERULA Kft.
: DERULA Kft.
: Nagy László

Imperial22 futárszolgálat